top of page

Vaše recenzie a reakcie

Z kolekcie: "Ani si neviete predstaviť ako ma toto zahrialo pri srdiečku." ♥

A presne pre toto to robím:

Svadba Peťka a Peťko- 14.5.2022 (1076 of 1260).jpg

Peťka

Deniska je neskutočne talentovaná, vie poradiť, vyjde v ústrety a podľa mňa do toho celého čo robí, dáva minimálne 120%. Všetci fotografi, ktorých som chcela na svadbu boli obsadení, a tak som začala hľadať na internete - vo FB skupine. Okrem iných sa mi ozvala aj Deniska a oslovila ma nielen jej tvorbou, ale hlavne aj vystupovaním, ktoré bolo skutočne na úrovni a profesionálne, už hneď tým mi padla do oka. Potom sme sa dohadovali, písali si, volali, posielali fotky, akú máme obe predstavu a taký prvotný stres z fotenia zo mňa pomaly opadával.

Touto cestou sa chceme Deniske poďakovať za to, že s nami strávila jeden z najkrajších dní nášho života a že ho zachytila presne tak, ako som si to vždy predstavovala a to ešte nehovorím o posvadobnom fotení v Banskej Štiavnici, kde okrem skvelej nálady vznikli parádne fotky aj napriek tomu, že sme s nami mali naše dvojročné šidlo. Keď mi poslala fotky, normálne som plakala a odvtedy som tie fotky videla už asi milionkrát a stále mám v očiach slzy dojatia a v srdci nádherne hrejivý pocit. Dnes môžem povedať, že absolútne neľutujem to, že všetci moji "favoriti" pre mňa nemali voľný termín, pretože som spoznala nielen skvelého človeka, ale aj veľmi talentovanú a zbytočne skromnú Denisku, ktorú budem odporúčať všetkými desiatimi !!! Je to môj další “favorit”

Denka, ešte raz ti ďakujeme a veríme, že sa ešte vidíme na nejakej svadbe - my s Peťom už ako hostia

Prajeme ti všetko najlepšie v pracovnom aj osobnom živote a nech ti to minimálne takto ako pri nás, krásne fotí stále!

Tisíckrát ďakujeme

Svadba Peťka a Peťko- 14.5.2022 (1076 of 1260).jpg
Svadba Veronika a Marián 28.8.2021 (103 of 120).jpg

Nikolka

Som nesmierne rada, že som Denku objavila a mohla ju poprosiť, aby zaznamenala našu svadbu snov. Keď sme si s manželom prvýkrát pozreli video, neubránili sme sa slzám. Denka svoju prácu odviedla naozaj ukážkovo. Žiadne strojené pózy a vymyslené pohyby. Zachytila čisté emócie a tie najkrajšie momenty, na ktoré budeme vďaka jej videu spomínať do konca života. Prisahám, že bola naraz na 20tich miestach Deniska je veľký talent a odporúčam ju všetkým nevestám, ktoré na svoju svadbu hľadajú niekoho kreatívneho, zodpovedného, milého a srdečného P.S. Odpadli sme z rýchlosti doručenia videa.... P.S.2: Denka je taká skvelá, že vám bude počas svadobného týždňa veľkou oporou, nie ako kameramanka, ale ako kamoška. Si top! Ďakujeme!

Svadba Nikola a Marek 2.7.2022 (11 of 43).jpg
Svadba Veronika a Marián 28.8.2021 (103 of 120).jpg
Svadba Veronika a Samuel 25.6.2022 (80 of 950).jpg

Veronika

Deniska bola nasou svadobnou fotografkou a s jej pracou a pristupom sme boli velmi spokojni. Je mila a velmi talentovana a svoju pracu robi s citom. Svadobne fotky su naozaj krasne a milo nas prekvapila aj kratka cakacia doba Denisku odporucame vsetkymi desiatimi.

DSC03283.jpg

Miška

"Mali sme tú česť s Denkou začať šnúru svadobných videí a musíme povedať, že sme si lepšiu spoluprácu a krajšie zachytené spomienky nemohli priať. Bola veľmi ochotná, flexibilná, bola s ňou veľmi dobrá komunikácia. Okrem videa nám vo vlastnej iniciatíve nafotila navyše aj pár svadobných fotiek, ktoré sú jedna krajšia ako druhá. Denke prajeme veľa tak spokojných zákazníkov, ako sme boli my. Držíme palce."

Svadba Veronika a Marián 28.8.2021 (103 of 120).jpg

Veronika

"Najšikovnejšia a najtalentovanejšia mladučká kameramanka Deniska, ktorá má cit pre to, čo robí. Úžasná komunikácia, ochota, dokonalé video + popri videu grátis nafotené nejaké fotky zo svadby. Lepšie sme si vybrať nemohli. Odporúčam všetkými desiatimi, neskutočná kvalita. Ďakujeme."

Svadba Veronika a Marián 28.8.2021 (103 of 120).jpg
Svadba Janka a Adam 10.9.2021 (12 of 41).jpg

Janka

"Denka je milá, talentovaná kameramanka. Nenechajte sa pomýliť jej mladým vekom, pri jej tvorbe máte pocit, že svadby natáča už dvadsať rokov (ale vkusom a štýlom je v roku 2021 :)) Denka má úžasný cit pre strih, hudbu, svadobný klip z nášho dňa je také malé umelecké dielo vrelo odporúčame!"

Svadba Veronika a Marián 28.8.2021 (103 of 120).jpg

Valéria

"Ďakujeme krásne za video aj fotky... sú úžasné, aj sme si poplakali. Ešte raz ďakujeme veľmi pekne. Sme veľmi radi a spokojní, že sme si vybrali práve vás. Zachytili ste nám to perfektne."

Svadba Valéria a  Matej 25.9.2021- BA (165 of 170).jpg

Ďakujem vám, že ste mi dali šancu. Veľmi si to vážim.

bottom of page